LİDER 19 Vinç Nakliyat hizmetleri

LİDER 19 Vinç Nakliyat hizmetlerini sıralayacak olursak;

Vinç Hizmetleri;

6 ton – 35 tona kadar Kiralık Vinçli Kamyon hizmeti, 40 ton – 80 tona kadar Kiralık Hiap hizmeti, 60 ton – 500 tona kadar Teleskopik Mobil Vinç Hizmeti, Kiralama hizmetleri günlük, haftalık ve aylık olarak alınabilmektedir.

 

Proje Hizmetleri; Vinç veya nakliye gerektirir İnşaat ve ağır sanayi projeleri,

 

Sepetli Platform Hizmetleri; 25 metre – 110 metreye kadar sepetli platform hizmetleri

 

Hizmet Verilen Sektör ve Hizmetlerin Bazıları;

 

Ağır Sanayi: Ağır endüstride kullanılan makinelerin nakliye, montaj ve demontaj işleri.

 

Telekomünikasyon: GSM ve uydu direkleri, çatı nakliye, montaj ve demontaj işleri.

 

Rüzgar Enerjisi: Türbin bakımlarında 85 metreye kadar sepetli vinç ve sepetli platform tedariği.

 

Elektrik Enerjisi: Trafo, köşk ve pano nakliye, montaj ve demontaj işleri.

 

Altyapı: Altyapı hizmetleri kapsamında yer alan doğalgaz hattı, kanalizasyon büzleri, içme suyu, sulama borularının nakliye, montaj ve demontaj işleri.

 

İnşaat: Yol inşaatlarında, köprü-kiriş nakliye, montaj, demontaj işleri. Kulevinç nakliye, montaj ve demontaj işleri.

 

Reklam: Tabela ve totemlerin nakliye, montaj ve demontaj işleri. LED ekran ve organizasyon hizmetlerinde kullanılmakta olan malzemelerin montaj ve demontaj işleri. Kamera, ışık ve yüksek çekimler için prodüksiyon hizmetleri.

 

Diğer:LİDER 19  Vinçli kamyon, Hiap, Teleskopik mobil vinç, Sepetli vinç, Sepetli platform ve nakliye hizmetlerinin birlikte, ayrı ayrı ya da kısmi olarak gerektiği her türlü hizmette hizmet sunmaktadır.

 

LİDER 19 Vinç Nakliyat, yılların tecrübe ve birikiminin bir ürünü olarak, hizmet sektöründeki küresel gelişmeleri takip etmekte ve başarıyla uygulamaktadır. Sektördeki her türlü yenilik ve gelişmelere hızlıca uyum sağlayarak, ülkemizdeki değişimin öncü firmaları arasındaki yerini sağlamlaştırmıştır.

 

LİDER 19 Vinç Nakliyat ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ve OHSAS 18001:2007 Yönetim Sistemi Belgelerine sahip olup, filosunda yer alan makineler her üç ayda bir periyodik bir şekilde Türk Akreditasyon Kurumu makine mühendisleri tarafından kontrol ettirilmektedir. Operatörler ve çalışanların tümü gerekli sertifikalara haiz olup, düzenli olarak iş güvenliği konusunda eğitime tabi tutulmaktadırlar.LİDER 19 İLETİŞİM:03646312022-05456617114 OSMANCIK ÇORUM

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir