LİDER 19 VİNÇ NAKLİYAT

LİDER 19 VİNÇ NAKLİYAT

1994 yılında KURUMSAL ticari faaliyetlerine başlayan LİDER 19 Vinç Nakliyat, bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalarıyla hizmet sektörünün öncü kurumlarından biri olmuştur.

LİDER 19 Vinç Nakliyat teleskopik mobil vinç, vinçli kamyon, sepetli platform, tır ve lowbet kiralama ile birlikte ağır nakliyat hizmetleri alanında da faaliyetlerini sürdürmektedir. LİDER 19 Vinç Nakliyat, elde ettiği başarılarını, verimliliği esas alan yönetim anlayışı, her koşul altında müşteri ve sonuç odaklı sürdürdüğü çalışmalarıyla elde etmiştir.

 

Bu anlayış çerçevesinde verilmekte olan hizmetler, en üst düzeyde kalite ve standartlarla sunulmaktadır. Eğitimli ve tecrübeli operasyon çalışanlarıyla birlikte, müşterilerine dünya piyasasının bilinen ve en son teknoloji makine parkıyla hizmet vermektedir.

 

LİDER 19 Vinç Nakliyat, vermekte olduğu hizmetlerini sınırlı bir bölgeye ya da sınırlı bir sektöre dönük değil, tüm Türkiye geneline ve sınır ötesine yayma hedefindedir. Bu amaçla bölgesindeki gücünü, tecrübesini ve bilgi birikimini çağdaş hizmet anlayışıyla kullanmaya devam etmektedir.

 

LİDER 19 Vinç Nakliyat sürdürdüğü çalışmalarını ve hizmetlerini, daima müşteri memnuniyetine ve güvene dayalı olarak sürdürmektedir. Bu amaçla, aşağıda detayları verilen hizmet çeşitliliğiyle müşteri memnuniyetini arttırmaya çalışmakta ve hizmet vermektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir